Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 28 Mayıs 2016

İstanbul Ucuz Uçak Bileti Telefonları - (0216) 456 0 383

Pegasus İstanbul Uçak Bileti Telefon : (0850) 840 48 31

Atlasglobal İstanbul Uçak Bileti Telefon : (0216) 456 97 11

Onur Air İstanbul Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 43 20

SunExpress İstanbul Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 11 53

THY İstanbul Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 12 35

atlasjet ucuz uçak bileti

atlasjet ucuz uçak bileti

Gelişen teknoloji ile birlikte havayolu ulaşımı da her geçen gün daha fazla rekabet ve büyüme kat ediyor. Buna paralel olarakta yurtiçi uçak bileti firmalarının sayısı her geçen gün artmakta. Fakat bu artışla birlikte bazı sorunlar ortaya çıkmatadır. Bu sorunlardan bazıları uçak bileti satın alırken verilen uçak bileti tarihi yanlış olabiliyor.

Bu yanlışlık sonucunda birçok havayolu firmaları ilk 15 dakika içerisinde uçak biletinde değişikliğe izin vermektedir. Bu ilk 15 dakika içerisinde çağrı merkezine ulaşabilirseniz kayıpsız bir şekilde yapılan yanlışlığı düzeltme şansınız var. Fakat günümüzde birçok internet kullanıcısı çok fazla profesyonel olmadığından dolayı bu süre artabiliyor. Böyle durumlarda ise alınan uçak biletinin çok daha fazlasına bir ücretle bileti satın almak zorunda kalabilirsiniz.

Uçak Bileti Çağrı merkezi ile alınan uçak biletlerinde ise böyle bir problem tamamen ucuz uçak bileti müşteri hizmetleri temsilcisinde olduğundan dolayı yolcunun bu konu ile ilgili herhangi bir yanlışlık yapma gibi bir durumu olmamaktadır.

Uçak biletini telefonla almak ile internet sitesi üzerinden satın almak arasında hiçbir fiyat farkı olmamaktadır çoğu zaman. Fakat uçak bileti acenteleri ile satın alınan biletlerde internet sitesi arasında fiyat farkı çıkabilmektedir. Bu fiyat farkının da başlıca nedeni, internet sitesi üzerinden satılan uçak biletleri, acentelerden satılan uçak biletlerine oranla çok daha fazla olduğundan dolayı sürümden kazanmak düşüncesi ile daha düşük fiyatlı olmasıdır. Düşünün ki günde 1.000 adet uçak bileti satarak bilet başına 5 tl kazanmak mı, yoksa günde 10 tane uçak bilet, satarak bilet başına 10 tl kazanmakmı daha karlı bir durum ?

Türkiye’de yurtiçi uçak bileti telefon olarak hemen hemen bütün şehirlerde havalimanı bulunmasından dolayı bir hayli fazla hat bulunmaktadır. Bu pegasus uçak bileti telefon hatları içerisinde de en yoğun olarak istanbul uçak bileti telefon olarak karşımıza çıkmaktadır. Yani ister aktarmalı olsun, isterse direkt uçuşlar olsun hemen hemen bütün uçuşlar istanbul uçak bileti telefon ile bağlantılıdır. İstanbul şehrimiz, Türkiye’nin en büyük metropol şehri olması dolayısıyla hem ticaret yolları hem de ulaşım olarak diğer destinasyonlara yakınlığı itibari ile diğer şehirlere oranla çok daha fazla uçuş gerçekleştirmektedir.

Örneğin İzmir’den günde 50 sefer uçak bileti telefon kalkışı yapılıyorsa, İstanbul’dan bu oran en az 10 katı daha fazladır. İstanbul’da şimdilik 2 adet havalimanı bulunmaktadır. Bu havalimanlarının isimleri istanbul sabiha gökçen bilet telefon ve istanbul atatürk havalimanı bilet telefon şeklindedir.

Atatürk havalimanı‘ndan seferleri en yoğun olan havayolu firması Türk Hava Yolları’dır. Sabiha gökçen uçak bileti telefon‘dan ise en çok sefer yapan havayolu firması Pegasus uçak bileti telefon ile anadolu jet uçak bileti telefon havayolu firmalarıdır. Bu iki firmanın en belirgin özelliklerinden bir tanesi birçok seferlerini yurtiçi’ne yapmaktadır. Anadolu Jet, sadece yurtiçi uçak bileti satışı yapmaktadır. Pegasus havayolları sabiha gökçen‘den Türkiye ve Dünya’nın birçok noktasına direkt olarak sefer düzenlemektedir.

Bu seferler her geçen gün daha da fazla artmakla birlikte, yeni yapılan 3. havalimanı pegasus telefon projesi ile birlikte Türkiye’de havayolu ulaşımı ile birlikte havayolu firmalarının da çok fazla büyüme göstermesi bekleniyor.

Rekabetin de etkisi ile birlikte otobüs bileti fiyatları ile hemen hemen aynı fiyata gelen uçak bileti fiyatları yolcuların daha fazla tercih etmesine sebep olmaktadır. İstanbul’dan yurtdışı uçuşlarını ise sadece pegasus havayolları sabiha gökçen olarak hizmet vermektedir.

Bir diğer makalemizde yurtiçi uçak bileti yolcularının en çok karşılaştığı durumlardan bir tanesi olan pegasus ve sunexpress havayolları uçak bileti tarihi değiştirme ile ilgili detaylı bilgi verilmektedir. Okumanızı tavsiye ederiz.

Arama motorlarından hangi kelimeleri kullanarak sitemize ziyaret gerçekleştirilmiş, bu konuda aşağıda detaylı görebilirsiniz.

  1. Pegasus uçak bileti telefon

  2. Pegasus bilet tarihi değiştirme

  3. Pegasus bilet değişim

  4. Sunexpress bilet değişim

  5. Ucuz uçak bileti telefon

  6. İstanbul uçak bileti telefon

Türk Hava Yolları, Yurtiçi Uçak Bileti kategorisinde bulunan İstanbul Ucuz Uçak Bileti Telefonları sitemize 28 Mayıs 2016 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.