Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 08 Temmuz 2015

Pegasus İstanbul Ekonomik Bilet Hattı - (0216) 456 0 383

Pegasus İstanbul Ekonomik Bilet Hattı : (0216) 456 97 11

 

Atlas Global İstanbul Ekonomik Bilet Hattı : (0216) 456 97 11

 

SunExpress İstanbul Ekonomik Bilet Hattı : (0216) 606 43 20

 

Anadolu Jet İstanbul Ekonomik Bilet Hattı : (0216) 606 11 53

 

THY İstanbul Ekonomik Bilet Hattış : (0216) 606 12 35

 

Pegasus Ucuz Uçak Bileti

Pegasus Ucuz Uçak Bileti

İstanbul ucuz uçak biletlerini sitemizden bir tıkla sorgulayabilirsiniz

Şimdi Türkiye’nin en muhteşem ve kalabalık şehrine gitmek istiyor ya da oradan başka şehirlere yol almak üzere bir uçuş seferine dâhil olmak istiyorsunuz lakin nereden bulacaksınız İstanbul ucuz uçak biletini değil mi? Bu şekilde düşünenler hemen www.thybayii.com sitemize gelerek  en güzel uçuş firmalarından en ucuz bileti alma imkânını yakalayın. Türk hava yolları telefon numarası.

Binlerce hava yolu şirketi içinden İstanbul uçuşlarının bütününü listeleyerek, sizin ihtiyacınıza cevap verebilecek  en uygun İstanbul uçak biletini bir tıkla sahip olabilirsiniz. En güvenilir ve kaliteli hizmeti sizlere sunan sitemizde uçuş seferleriyle ilgili tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz.  Siz de İstanbul gibi harika bir şehre uçakla seyahat etmenin keyfini çıkaranlardan olun. Promosyonlu uçak bileti hattı.

İstanbul kentine uçak ile seyahat etmeyi dilerseniz tercih edebileceğiniz iki adet havalimanı bulunmaktadır. Avrupa yakasında mevcut olan İstanbul Atatürk Havalimanı kent merkezine genel anlamda 20 kilometre kadar bir mesafededir. Anadolu yakasında yer alan havalimanı “Sabiha Gökçen Havalimanı” ise merkez sayılan Kadıköy’e 35 kilometre uzaklıktadır.   Daha ayrıntılı bilgiye havalimanları hakkında aşağıdaki yazıyı okuduğunuzda elde edebilirsiniz.

Istanbul Havalimanlarından “Atatürk Havalimanı”

 

Sitemizden iç hatlar, dışa hatlar geliş –gidiş ve tüm uçuş bilgilerine ulaşabileceğiniz İstanbul’un en işlek havalimanlarından biridir. İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bu havaalanına özel taksi tutarak, kendi özel aracınızla veya tüm ulaşım araçları saatlerini ve seferlerini resmi web sitesinden öğrenebileceğiniz Havataş servislerinden yararlanarak gidebilirsiniz. Ekonomik uçak bileti çağrı merkezi.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı: İlk Türk kadın savaş pilotu olarak bilinen Sabiha Gökçen’den adını alan Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul’un Pendik ilçesinde yer alır. Seferlerini Kadıköy ve taksim istikametinde yapan  Havataş otobüs servislerini kullanarak Sabiha Gökçen Havalimanı’na olarak ulaşabilirsiniz.

Servis saatleri ve kalkış birimleri hakkında en genel bilgiye Havataş’ın resmi web sitesinden bakabilirsiniz.  Kendi aracınızla da TEM oto yolunu takip etmelisiniz. Sunexpress amasya merzifon indirimli bilet hattı.

Metrobüs Kullanmak İsteyenler İçin Aşağıdaki Bilgilere Dikkat!

Avrupa Yakası’ndan havalimanına gelecek olan yolcular için Metrobüs’ün Uzunçayır durağında inmeleri gerekir. Oradan Kadıköy-Kartal metrosuna aktarmalı bir şekilde Kartal’dan binecekleri KM22 no’lu otobüs seferi ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na en kısa yoldan ulaşabilirler.

Akmis Seyahat Servislerini Kullanmak İsteyenler İçin:

Pegasus Havayolları kendi yolcuları için özel olarak hizmet veren Akmis Seyahat servisini Bursa, Yalova, Gemlik, Sakarya, Kocaeli, Gebze ve Karamürsel ve ilçeleri arasına ulaşmak isteyenler kullanmalıdır.  En genel bilgiyi Akmis Seyahat’in kurumsal web sitesinden öğrenebilirsiniz.  Ziyaret edebilirsiniz. Pegasus havayolları kocaeli uçak bileti değişim ofisi.

Marmaray: işte ben en güzel projelerden biri olarak İstanbul’u gerçek anlamda rahatlatan yolculuk.  Avrupa Yakası’ndan gelecek olan kişiler için Marmaray’a atlaması ve oradan da Ayrılık çeşme durağında inip  Kartal-Kadıköy metrosuna aktarmalı bir şekilde  Kartal’dan sefer yapan  KM22 numaralı otobüs ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na çok hızı bir şekilde ulaşabilirler.

 

Avrupa ve Asya kıtasını birleştiren jeopolitik konumu dillere destan güzelliği ile bütün dünyayı etkisi altına alan İstanbul yılda yaklaşık 8 milyon yabancı turisti ağırlamaktadır. Sayısız medeniyete ev sahipliğinde bulunan şehir çok zengin bir kültürel mirasa sahiptir.  İşte size İstanbul’da mutlaka görmeniz gereken yerlerden bazıları.

Beykozda bulunan  Hidiv Kasrı, Yuşa Tepesi, Anadolu Hisarı, Eyüpte yer alan  Piyer Loti, Belgrat Ormanları, Haliç, Feshanesi.

Eminönü’nde  gideceğiniz Sultanahmet Cami, Kapalı çarşı, Mısır Çarşısı, Topkapı sarayı, Ayasofya, Gülhane, Vefa Bozası, Süleymaniye, Babı áli Yokuşu, Beyazıt Meydanı, Sahaflar Çarşısı, Sirkeci, Cağaloğlu,
Üsküdar’da Kız Kulesi, Beylerbeyi, Kandilli Rasathanesi, Çamlıca Tepesi, Selimiye Kışlası, Harem, Marmaray, Capıtolu ve Zeytinburnu’nda  Veli efendi Hipodromu, Yedikule Zindanları gibi mekânlar ünlüdür. Pegasus airlines yozgat kayapınar şubesi telefon numaraları.

Türk Hava Yolları kategorisinde bulunan Pegasus İstanbul Ekonomik Bilet Hattı sitemize 08 Temmuz 2015 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş