Adres : -
Telefon : 0216 456 97 11
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 07 Mart 2015

Sunexpress İzmir Uçak Bileti Telefon - (0216) 456 0 383

Atlas Jet İzmir Uçak Bileti Telefon : (0232) 988 12 98

 

Sunexpress İzmir Uçak Bileti Telefon : (0232) 988 10 17 

 

İstanbul Avrupa Pegasus Bilet Hattı : (0212) 988 15 39

 

Anadolu Jet Antalya Uçak Bileti Telefon : (0242) 988 01 66

 

Gaziantep Pegasus Bilet Hattı : (0342) 988 01 61

 

yurtdışı ucuz uçak bileti ataşehirKültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan yasa tasarısı taslağında, turizm amaçlı kiralanan evlerin devleti mali açıdan ciddi zarara uğrattığı belirtilerek, “Bu tür faaliyetlerin yasal mevzuat çerçevesine alınması yönünde düzenleme yapma zorunluluğu ortaya çıkmıştır” denildi. Pegasus yurtdışı alo bilet hattı telefon.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Seyahat Acenteleri ve Seyahat Acenteleri Birliği Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı Taslağı hazırladı. Yurtiçi pegasus bilet hattı. Hazırlanan taslak, ilgili kurum ve kuruluşların görüşlerine sunuldu. Taslak ile sadece seyahat acenteleri ve tur operatörleri tarafından yerine getirilebilecek hizmetler belirlendi. Buna göre, ‘yerli ve yabancılara ait konutların turizm amaçlı pazarlama ve kiralama faaliyetlerini yürütme’ yetkisi, seyahat acenteleri ve tur operatörlerine verildi. Antalya türk hava yolları bilet alma telefon.

‘YAZLIK BİR NEVİ SEKTÖR’

Atlas jet sabiha gökçen bilet hattı telefon. Taslağın gerekçesinde şu ifadeler kullanıldı: “Münhasır hizmetler başlığı altında getirilen önemli bir düzenleme de yerli ve yabancılara ait konutların turizm amaçlı pazarlama ve kiralama faaliyetlerinin yalnızca seyahat acenteleri tarafından yürütülmesidir. Turizmde yaşanan hızlı gelişme sonrasında yerli ve yabancıların mülk edinmesine yönelik yasal düzenleme sonrasında ise yabancılar tarafından turizm bölgelerinde edinilen konutların, sahipleri tarafından herhangi bir denetime tabi olmadan geleneksel yollarla ya da internet aracılığı ile yurtiçi veya yurtdışı kullanıcılara kiralandığı saptanmıştır. Pegasus havayolları uçak bileti değişiklik telefon numarası. Bir nevi sektör haline gelen bu alanın aynı zamanda kayıt dışı ekonomi yaratarak haksız kazanca yol açması ve devletimizi mali açıdan ciddi zarara uğratması nedeniyle, bu tür faaliyetlerin yasal mevzuat çerçevesine alınması yönünde düzenleme yapma zorunluluğu ortaya çıkmıştır.”

Atina Online Uçak Bileti Sorgulama

Atina Online Uçak Bileti Sorgulama

VERGİ KAYBI 2 MİLYAR TL

Türkiye’de bu şekilde kiralanan yaklaşık 100 bin evin olduğu, her yıl yaklaşık 15 milyon yerli ve yabancı turistin de bu evleri kiraladığı tahmin ediliyor. Bu konudaki vergi kaybının 2 milyar TL’yi bulduğu belirtiliyor. THY telefon numarası.

50 MİLYON AVRUPALI EV KİRALIYOR

Yazlık evlerin kısa sürelerle kiralanması, turizmcileri rahatsız eden konulardan biriydi. Bu konuda rapor hazırlayan Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), tespitlerini Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Maliye Bakanlığı’na da sunmuştu. TÜRSAB, raporunda, yazlık konutları acentelerin pazarlamasını istemişti. Bu konuda haksız rekabet yaşandığını savunan TÜRSAB, Avrupa’da her yıl yaklaşık 50 milyon kişinin ev kiralayarak tatil yaptığı tespitine yer vermişti. Atlas Jet kampanyalı uçak bileti telefon.

Uçak Bileti kategorisinde bulunan Sunexpress İzmir Uçak Bileti Telefon sitemize 07 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

[…] GETOB Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bülbüloğlu, Datça’dan Dalyan’a kadar olan Güney Ege’deki acente, havayolu ve konaklama şirketlerinden temsilcileri buluşturarak işbirliği yapmaları için ortam hazırlayacaklarını kaydetti. Atlas global gaziantep ucuz bilet hattı. İç Pazar Turizm Şöleni düzenleyeceklerini dile getiren Bülbüloğlu, “Marmaris, tüm güzellikleri içinde barındıran doğası, denizi, yaşam tarzı ve gastronomisiyle Ege’nin en müstesna yeri. İzmir ucuz uçak bileti telefon numarası. […]

[…] Yeni Havalimanı ile ilgili yaklaşık 6 milyar avroluk planlanan yatırımın 1,5 milyar avroluk kısmı konsorsiyum üyesi 5 şirketin koyacağı öz kaynaktan karşılanacak. 4,5 milyar avroluk kısmı ise proje finansmanı şeklinde sağlanacak. SunExpress izmir uçak bileti telefon. […]