Adres : -
Telefon : 0216 456 97 11
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 22 Mart 2015

Muğla Pegasus Bilet Hattı - (0216) 456 0 383

Muğla Pegasus Bilet Hattı : (0252) 988 01 66

 

Antalya Pegasus Promosyonlu Bilet Hattı : (0242) 988 01 66

 

Diyarbakır Atlas Jet Ucuz Bilet Hattı : (0850) 840 48 31

 

Mardin THY Bilet Hattı : (0216) 606 43 20

 

Bülbüloğlu: 2015 Marmaris için turizm yılı olacak

pegasus-yurt-disi-ucuz-ucak-biletiMUĞLA’nın Marmaris İlçesi’ndeki Güney EgeTuristik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) 14-15 Nisan tarihleri arasındaMarmaris Turizm Şenliği düzenleyecek. Şenliğe acente ve havayolu temsilcileri ile otel yetkilileri katılacak. GETOB Başkanı Bülent Bülbüloğlu 2015 yılının Marmaris için turizm yılı olacağını söyledi. Atlas global promosyonlu bilet hattı.

GETOB Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bülbüloğlu, Datça’dan Dalyan’a kadar olan Güney Ege’deki acente, havayolu ve konaklama şirketlerinden temsilcileri buluşturarak işbirliği yapmaları için ortam hazırlayacaklarını kaydetti. Atlas global gaziantep ucuz bilet hattı. İç Pazar Turizm Şöleni düzenleyeceklerini dile getiren Bülbüloğlu, “Marmaris, tüm güzellikleri içinde barındıran doğası, denizi, yaşam tarzı ve gastronomisiyle Ege’nin en müstesna yeri. İzmir ucuz uçak bileti telefon numarası.

Ancak son 15 yılda iç pazarda layık olduğu yere gelemedi. Bölgemize her yıl 1.5 milyona yakın ziyaretçi geliyor. Yerli turist oranı ise yüzde 8 civarında. Türkiye’de yaşayan bütün vatandaşlarımızıMarmaris’e çekerek bu güzellikleri göstermek istiyoruz. Bu nedenle 15 Nisan’da yaklaşık 40 turizm acentesini Marmaris’e davet ettik. Bilindiği gibi turizm uçak, acente ve otel üç ayağından oluşur. Acentelerle birlikte toplantıya otel sahipleri ve THY, Anadolu Jet,Pegasus, Atlas Global, Borajet, Onur Air, Sun Ekspres gibi bütün hava yollarımızın temsilcilerini de davet ettik. Pegasus havayolları indirimli bilet hattı telefon numarası.

Şirketlerin sahibi, CEO’su veya genel müdürü katılım sağlayacağını açıkladı. Datça’dan başlayıp Marmaris, Akyaka, Gökova, Köyceğiz, Dalyan ve Ortaca’ya kadar devam eden bölgemizdeki otel sahipleri de toplantıda hazır bulunacak” dedi.

“KÜÇÜK İŞLETMECİLERİ TANIŞTIRACAĞIZ”

Dört ve beş yıldızlı otellerin daha profesyonelce yönetildiği için iç pazardaki acentelere bir şekilde ulaşarak satış pazarlamalarını yaptıklarını belirten bişkek ucuz uçak biletiBülbüloğlu “Üç ve iki yıldızlı otellerimiz, butik oteller, apart ve pansiyonlarımızın sahiplerini özellikle çağırdık. Kıbrıs ucuz uçak bileti sorgulama telefon numarası. Pırıl pırıl yerler var ama çoğu acenteler buraları tanımıyor. Bu tür tesislerle acenteler de çalışmak istiyor. Turizm Bakanlığı’ndan da katılım olacak. Bölgemizdeki üst düzey yetkililer de aramızda olacak. Güzel bir buluşma olacak. Bine yakın otelciyi bekliyoruz” diye konuştu. Atlas jet adana promosyonlu bilet hattı.

REKLAMIN İMAJA KATKISI

Türkiye’ye yaklaşık 5 milyon turist gönderen Rusya’da ciddi bir düşüş öngördüklerini kaydeden GETOB Başkanı Bülbüloğlu, en az yüzde 30 eksilme beklediklerini dile getirdi. Bu açığı Avrupa ve İskandinav pazarıyla kapatmayı hedeflediklerini belirten Bülbüloğlu, “Bazı turistler Akdeniz çanağındaki komşularımıza gidiyor. Biz o ülkelerden aşağı değil daha da üstünüz. Ataşehir uçak bileti satış acentesi.

Çok daha iyi servisi biliyoruz. Otellerimiz daha yeni. Avrupa’daki trendlere ayak uyduruyoruz. Biz pahalı bir ülke değiliz neden bize gelmesinler ki? Çalışmalarımız ve tanıtım çok önemli. Herkes kendisine çeki düzen versin yeter” diye konuştu. Turizm Bakanlığı’na da çağrı yapan Bülbüloğlu, Türkiye’nin imajını daha yukarı taşımak için reklam yapılması gerektiğini vurguladı.

Atlasjet Uçak Bileti kategorisinde bulunan Muğla Pegasus Bilet Hattı sitemize 22 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş