Adres : -
Telefon : 0216 456 97 11
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 24 Şubat 2015

Ucuz Uçak Bileti Telefon - (0216) 456 0 383

Antalya Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0242) 988 01 66

 

İzmir Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0232) 988 12 98

 

İstanbul Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0212) 988 15 39

 

İzmir Sunexpress Ucuz Uçak Bileti : (0232) 988 10 17

 

yurtdışı ucuz uçak bileti ataşehirAntalya’da SunExpress Plaza’da düzenlenen basın toplantısında konuşan SunExpress Genel Müdürü Paul Schwaiger, son 3 yılda sağlıklı ve başarılı bir büyüme gerçekleştirdiklerini anlattı. Schwaiger, “Kuruluşumuzun 25’inci yılında en büyük rekorumuzu kırdık” dedi. Schwaiger, SunExpress’in son üç yıldır önemli başarılara imza attığını belirterek, şöyle konuştu: Antalya pegasus uçak bileti satış noktası.
“2014’te rekor bir iş hacmi yakaladık. 2014’te satışlarımızda, önceki yıla göre yüzde 15’lik artış yakalayarak, 1 milyar 25 milyon Euro’luk gelire ulaştık. 2014’te taşıdığımız yolcu sayısı 7 milyon 300 bin olurken, doluluk oranımız ise yüzde 85 olarak gerçekleşti.” Türk hava yolları ucuz uçak bileti telefon.
SunExpress’in son yıllarda yakaladığı büyümeyle Türkiye’nin satışlarda en büyük 50 şirketi arasına girdiğini kaydeden Schwaiger, “Böylesine güçlü bir büyümenin arkasında 25 ülkeden 3 bin 400 çalışanımız ve tabi ki ana ortaklarımız olan Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın bilgi birikimi desteği var” dedi.

2015 HEDEFLERİ
Schwaiger, SunExpress’in genel stratejisi hakkında da şunları söyledi: Yurtdışı pegasus uçak bileti telefon numarası.
“Ana iş kolumuz olan turizmde Türkiye ve Almanya’daki pozisyonumuzu güçlendirdik. Türkiye’de merkezimiz Antalya ve İzmir’den yurt içi ve yurt dışı uçuş ağımızı sürekli büyütüyoruz. 2010 yılında Almanya’da kurduğumuz SunExpress Deutschland da hem Türkiye hem diğer, İspanya, Mısır, Yunanistan gibi turistik bölgelere uçuşlarıyla başarılı bir trend yakaladı ve kar etmeye başladı. Yakaladığımız bu büyümeyi 2015’te sürdürmeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda 2015 hedefimiz 1.1 milyar Euro ciro, 8 milyondan fazla yolcu oranını yakalamak.”

ANADOLU JET’İN 29 UÇAĞINI İŞLETİYOR
SunExpress’in her ne kadar çekirdek işinin Türkiye’ye turist getirmek olsa da çok önemli başka bir iş kolunun, başka havayolları adına uçak işletmek olduğunu belirten Schwaiger, bu bağlamda Anadolu Jet’le işbirliği içinde, onların filosunu işlettiklerini söyledi. Bu işbirliğinin SunExpres’in kış aylarında iş kapasitesini de artırdığını belirten Paul Schwaiger, pilotlardan teknikere ve kabin memurlarına hizmetin kendilerince verildiğini, fakat ticari sorumluluğun Anadolu Jet’te olduğunu söyledi. Schwaiger, 2015 yılında Anadolu Jet’in 29 uçağını uçuracaklarını kaydetti. Türk hava yolları yurtiçi uçak bileti telefon numaraları.

50 BOEING SİPARİŞİ
SunExpress Genel Müdürü Schwaiger, şirketin büyüme stratejisi içinde 2014 yılında yaklaşık 4 milyar 750 milyon dolar değerinde, 10’u opsiyonlu olmak üzere, toplam 50 adet Boeing 737-800 NG ve Boeing 737-8 MAX için sipariş verdiklerini belirtti. Schwaiger, Haziranda ilk uçaklarını teslim alacaklarını ve yol içinde 5’inin filoya dahil olacağını söyledi.

PETROL FİYATLARI
Schwaiger, 2017’de 10 milyon yolcu hedefiyle çalıştıklarını belirterek gelecek 5 yıl içinde değişen tüketici tercihlerine uyum sağlamaları gerektiğini söyledi. Bu noktada müşterinin en düşük bilet fiyatına ulaşmak gibi bir arayışı olduğunu belirten Schwaiger, “Müşteri bunun yanında tercih şansına sahip olmak istiyor. Biz de bu nedenle en cazip, en düşük bilet fiyatını sunuyoruz, ilaveleri yolcu kendisi yapabiliyor. Bunlar da şirketler için ek gelir haline geliyor” dedi. Pegasus antalya uçak bileti sorgulama telefon numaraları.
Gelecek 5 yıl için yeni piyasa arayışında İskandinav ülkeleri ve Fransa yeni destinasyonları değerlendirdiklerini belirten Genel Müdür Schwaiger, bir soru üzerine “Petrol fiyatlarında yaşanan çok büyük düşüş var ama havayollarındaki maliyetlerin de düşmesi beklenemez. Hemen bir yansıması olmasını bekleyemeyiz. Fakat petrol fiyatları bu şekilde kalmaya devam ederse bilet fiyatlarının da düşmesini bekleyebiliriz” diye konuştu.

Pegasus Ucuz Uçak Bileti

Pegasus Ucuz Uçak Bileti

YENİ ROTALAR EKLENİYOR

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Faruk Çizmecioğlu, 2015 yaz sezonuyla beraber İzmir ve Antalya’dan Avrupa’da toplam 16 yeni noktaya daha uçmaya başlayacaklarını söyledi. Antalya, İzmir, İstanbul, Adana, Alanya/Gazipaşa, Ankara, Bodrum, Dalaman, Elazığ, Gaziantep, Kayseri, Konya, Samsun, Şanlıurfa ve Trabzon’dan yurt dışına haftada 482 uçuş gerçekleştireceklerini belirten Çizmecioğlu, şöyle konuştu:
“Antalya’ya tarifeli seferlerle en fazla turist getiren havayoluyuz ve iç hatlarda da Antalya’yı 8 kente direkt uçuşlarla bağlıyoruz. Antalya’dan yurt dışına gerçekleştirdiği mevcut 38 destinasyonun arasına tarifeli olarak Paris CDG, Strazburg, Lyon, Nantes, Cenova, Memmingen, Kopenhag, Lüksemburg, Amsterdam ve Stokholm’ü de ekleyeceğiz. Türk hava yolları izmir indirimli bilet hattı.
Toplamda Antalya’dan 12 ülkede tam 48 dış hat noktasına haftada 267 uçuş gerçekleştireceğiz. İzmir’den mevcut 30 yurt dışı hattının yanı sıra, bu yaz sezonunda Belçika’da Brüksel, İtalya’da Roma ve Milano, Fransa’da Toulouse, Azerbaycan’da Bakü ve İngiltere’de Londra’ya da uçmaya başlayacağız. Bu uçuşlarla beraber İzmir’den Avrupa’da 14 ülkede 36 dış hat noktasına haftada 123 uçuş gerçekleştireceğiz.”  Van uçak bileti telefon numarası.

PERSONEL ALIMI
Faruk Çizmecioğlu, bu büyüme stratejisi kapsamında 2015 yılı içinde, en az rakamlarla 200’ü kabin, 60’dan fazla kokpit ve 30 yer işletmede olmak üzere 350’den fazla personel istihdamının söz konusu olduğunu söyledi.
ALMANYA’DA GELİR YÜZDE 44 ARTTI
SunExpress Almanya (SXD) operasyonları hakkında bilgi veren SunExpress Almanya Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, SunExpress Almanya’nın 2014’te 1 milyon 76 bin yolcu taşıyarak başarılı bir operasyona imza attıklarını söyledi. Aydın, “SunExpress Almanya, geçen yıla göre gelirini yüzde 44 artırarak 273 milyon Euro gelir etti. Pegasus havayolları yurtdışı bilet değişikliği telefon.
2014’ü net bir kar ile kapattı” dedi. SunExpress’in yeni iş kolu olan wet-lease operasyonlarında Anadolu Jet’le başarılı sonuçlar aldığını belirten Aydın, “Bu başarılı modeli şimdi de Lufthansa’nın uzun menzilli, düşük maliyetli turistik uçuşları için uygulayacağız” dedi. Bu konuda Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın anlaştığını belirten Aydın, “Lufthansa’nın şirketi Eurowings ile SunExpress Deutschland arasında bir wet-lease anlaşması yapıldı” dedi.  İstanbul tuzla pegasus uçak bileti satış noktası telefon.

25 YILIN RAKAMLARI
Antalya’da düzenlenen basın toplantısı, SunExpress’in 25 yıllık tarihinden verilen rakamlarla sona erdi. SunExpress Genel Müdürü Schwaiger, 25 yılda dünyanın güneşe uzaklığının 5 katı, 748 milyon 584 bin kilometre uçuş gerçekleştiğini ve bu uçuşlarda 63 milyon yolcu, 1 milyon 200 bin ton bagaj taşıdıklarını söyledi.
Atlasjet Uçak Bileti, Uçak Bileti kategorisinde bulunan Ucuz Uçak Bileti Telefon sitemize 24 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

[…] DOLARLA FİYATLAMA BAŞLIYOR Pegasus 1 Temmuz itibariyle Türkiye çıkışlı dış hat biletlerinin ücretlendirmesinde baz alınan para birimini euro yerine dolar olarak değiştirdi. Dış hat bilet satışları şirketin yıllık toplam gelirinin yaklaşık yüzde 13’üne tekabül ediyor. Şirket bugüne kadar, Avrupa uçuşlarının bilet satışını euro, Rusya ve Ortadoğu uçuşlarını ise dolar bazında yapıyordu. İç hat satışları ise Türk Lirası ile gerçekleştiriliyordu. Ucuz uçak bileti satın alma telefon numaraları. […]