Adres : -
Telefon : (0216) 456 97 11
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 25 Aralık 2014

İzmir Pegasus Bilet Hattı - (0216) 456 0 383

İzmir Pegasus Bilet Hattı : (0216) 456 97 11

 

İzmir Atlasjet Bilet Hattı : (0216) 606 43 20 

 

İzmir Sunexpress Bilet Hattı : 0216 606 12 35

 

Türk Hava Yolları Ucuz Uçak Bileti

Türk Hava Yolları Ucuz Uçak Bileti

THY’nin “Lounge İstanbul Sabiha Gökçen” özel yolcu salonu açıldı

Türk Hava Yolları’nın (THY), Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Terminali’nde yer alan özel yolcu salonu “Lounge İstanbul Sabiha Gökçen”  açıldı.

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, Turkish DO&CO’nun işletmesini üstlendiği özel yolcu salonu bugün hizmet vermeye başladı.

İstanbul ve Ankara’daki Turkish Airlines Lounge’larında olduğu gibi havalimanı terminalinden bağımsız girişi olan özel yolcu salonuna, Sabiha Gökçen Havalimanı dışında bulunan THY’e ait otoparktan gerçekleşen ring seferleriyle kolayca ulaşılacak. Yolculara konforlu, şık ve ferah bir ortamda dinlenme imkanı sağlayan salonda Turkish DO&CO tarafından hazırlanan lezzetler tadılabilecek.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki bin 290 metrekarelik alana kurulan Turkish Airlines Lounge, “business” ve “elite” olmak üzere iki farklı konseptte hizmet veriyor. Salonda ayrıca yiyecek ve içecek üniteleri, çocuk bakım odası ile oyun odası yer alıyor.

THY’nin Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ndeki özel yolcu salonu “Lounge İstanbul” ise 9 Ekim’de törenle açılmıştı.İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminali
Konak
Güzelyalı
Türkiye
34746

Atlasjet Uçak Bileti kategorisinde bulunan İzmir Pegasus Bilet Hattı sitemize 25 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

[…] İzmir pegasus ucuz bilet hattı. Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, Demre Belediye Başkanı Süleyman Topçu, Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer ve Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, Kumluca Belediye binasında Antalya Milletvekili Sadık Badak başkanlığına havalimanı konusuna görüş alışverişinde bulunmak üzere toplantı düzenledi. […]