Adres : -
Telefon : (0216) 456 03 83
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 14 Aralık 2014

Atlasjet İstanbul Bilet Hattı - (0216) 456 0 383

Atlasjet Promosyonlu Bilet Hattı : (0216) 456 97 11

 

Atlasjet Sabiha Gökçen Bilet Hattı : (0216) 606 11 53

 

Pegasus Sabiha Gökçen Bilet Hattı : (0216) 606 12 35

 

THY Sabiha Gökçen Bilet Hattı : (0216) 606 43 20

 

atlasjet ucuz uçak bileti

atlasjet ucuz uçak bileti

Uçak bileti fiyatları ucuzlayabilir!

Askeri bölgeler üzerinden sivil yolcu uçaklarının geçişine konulan yasak kalktı. THY başta olmak üzere Türk yolcu uçakları askeri bölgeler üzerinden geçebilecek. Kısa mesafeler arasında kuş uçuşu güzergahlar ortaya çıkacak. Mesafelerin kısalması uçak biletlerini ucuzlatabilir.. Pegasus havayolları alo bilet hattı.

ASKERİ BÖLGE ÜSTÜNDE UÇUŞ YASAĞI KALKTI

Sivil uçaklara askeri bölgelerin üzerinde konan uçuş yasağı nihayet kalktı.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı tarafından imzalanan asker ve sivil ayrımı gözetilmeden Türk Hava Sahası’nın esnek kullanımına imkan tanıyan yönetmelik yürürlüğe girdi. Pegasus barselona ucuz bilet hattı numarası.

Buna göre artık yolcu uçakları Türkiye genelinde serbestçe gidebilecek. Böylece askeri alanların çevresine göre çizilen uçuş rotaları kısalacak ve yeni rotalar ”kuş uçuşu” belirlenecek.

UÇAK BİLET FİYATLARI UCUZLAYACAK

Böylece uçaklar daha kısa mesafeden uçacağı için hem yıllık 500 milyon dolar kar sağlanacak hem de biletlerde indirim yolu açılacak. Anlaşmadan önce yolcu uçaklarının uçuş güzergahı üzerindeki askeri alanların üstünden uçması yasaktı. Türk hava yolları yurtiçi ucuz uçak bileti sorgulama.

Yapılan anlaşmayla birlikte yolcu uçakları ihtiyaçlarına göre doğrudan rota belirleyebilecek. Böylece uçakların yolları kısalacak, ilave uçuş yolları anlık belirlenebilecek, önemli oranda yakıt ve zaman tasarrufu sağlanacak, uçakların bakım maliyetleri azalacak, çevre kirliliği ile birlikte küresel ısınma etkisi azalacak ve uçakların toplam aktif kullanma süresinin artışı gibi doğrudan veya dolaylı tasarruflar ile birlikte yıllık 500 milyon dolar kar elde edilecek.

Atlasjet Uçak Bileti kategorisinde bulunan Atlasjet İstanbul Bilet Hattı sitemize 14 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

[…] olduğu imkanlarla uygun fiyatlı bir uçak bileti alarak ulaşımınızı ucuza getirebilirsiniz. Atlasjet istanbul bilet alma telefon numarası. Erken […]