Adres : Türkiye
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : http://www.pegasusturkiye.com
Üyelik Tarihi : 19 Temmuz 2014

Pegasus Yurtdışı Alo Bilet Hattı - (0216) 456 0 383

Pegasus Yurtiçi Uçak Bileti Alma (0216) 456 97 11

 

Pegasus Antalya Uçak Bileti Telefon (0216) 456 0 383

 

pegasus trabzon ucuz bilet hattı

pegasus trabzon ucuz bilet hattı

Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası, 26-31 Ağustos tarihlerinde Pegasus Airlines Surf & Sound Festivali’nin ana etkinliği olarak düzenlenecek ve dünyanın önde gelen istanbul sabiha gökçen havalimanı – kayseri ucuz uçak bileti windsurfçülerinin yarışlarına sahne olacak. Yarışları takip eden yerli ve yabancı windsurf ucuz uçak bileti severlerin sayısının her geçen yıl arttığını belirten Pegasus Hava Yolları Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü, “8 senedir windsurf alanında dünyanın en önde gelen organizasyonunu Türkiye’ye getiriyoruz..

Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası, 26-31 Ağustos tarihlerinde Pegasus Airlines Surf & Sound Festivali’nin ana etkinliği olarak düzenlenecek ve dünyanın önde gelen windsurfçülerinin yarışlarına sahne olacak.

Yarışları takip eden yerli ve yabancı windsurf severlerin sayısının her geçen yıl arttığını belirten Pegasus Hava Yolları Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü, Pegasus bilet alma telefon numarası “8 senedir windsurf alanında dünyanın en önde gelen organizasyonunu Türkiye’ye getiriyoruz, en hızlı Türk ve yabancı windsurfçüleri Alaçatı’da buluşturuyoruz. Windsurf sporuna ilgi duyan izleyicilere de bir hafta boyunca sörf dinamizmini Alaçatı’da yaşama ve ünlü windsurfçüleri yakından görerek atlasjet adıyaman – kayseri uçak bileti onlarla tanışma imkanı veriyoruz.” dedi.

WİNDSURF’ÜN KALBİ, 26-31 AĞUSTOS TARİHLERİ ARASINDA ALAÇATI’DA ATACAK

27 Mayıs’ta Costa Brava’da başlayan PWA Windsurf Dünya Kupası slalom yarışları bu yıl Erkekler kategorisinde 8, Kadınlar kategorisinde 5 ayaktan oluşuyor. Kupanın erkekler kategorisinde atlasjet ucuz bilet hattı 4, kadınlar kategorisinde ise 2. Ayak slalom yarışları Alaçatı’da gerçekleştirilecek.

Sportworks tarafından 26 – 31 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Pegasus Airlines Surf & Sound Festivali’nin ana etkinliği olan Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası yarışları ile izleyiciler efsanevi windsurfçüleri izlerken, festival alanındaki aktivitelerle de keyifli anlar yaşama fırsatı bulacak.

Atlasjet Uçak Bileti kategorisinde bulunan Pegasus Yurtdışı Alo Bilet Hattı sitemize 19 Temmuz 2014 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

[…] El-Şeyh ve Hurgada ile 23 Ekim tarihinde Mısır’a ilk tarifeli seferlerini gerçekleştirdi. Pegasus havayolları yurtdışı ucuz bilet hattı. Pegasus’un Şarm El-Şeyh ve Hurgada ile birlikte uçuş ağı yurt dışında 56, yurt içinde […]

[…] DHMİ Genel Müdürlüğü’nün 2014 yılı verilerine göre önemli artışların yaşandığına dikkati çeken Elvan, 2014 yılı Aralık ayı itibariyle havalimanları toplam uçak trafiğinin; bir önceki yılın Aralık ayına göre, iç hatlarda yüzde 8,2 artışla 56 bin761, dış hatlarda yüzde 9,4 artışla 36 bin 213 olmak üzere toplamda yüzde 8,6 artışla 92 bin 974 olduğunu belirtti. Pegasus airlines yurtdışı alo bilet hattı. […]

[…] “Beklentiler maalesef çok olumlu değil. Elimizden geleni yapacağız. Görünen o ki çok zorlu bir sezon var önümüzde. Ancak Türk turizmcisi bütün zorlukları yenerek bugünlere geldi. Bu kriz ortamını aşabileceğini veya en az hasarla atlatabileceğini düşünüyorum. Ruble- dolar endeksinin bir yere sabitlenmesi bu krizi aşmamızda büyük kolaylık sağlar ama henüz bu aşamada değiliz. Sektör ve bakanlığın atacağı adımlar da sezonun beklenen düzeyde geçmesi açısından çok büyük önem arz ediyor.” Pegasus yurtdışı alo ucuz uçak bileti hattı. […]