Adres : Türkiye
Telefon : 0216 456 03 83
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 16 Ocak 2014

Pegasus Yurtdışı Uçak Bileti Alma Telefon - (0216) 456 0 383

 

pegasus alo bilet hattı uçak bileti

pegasus havayolları telefon

Pegasus’un geniş uçuş ağında bulunan; vizesiz ve en uygun fiyatlarla uçulabilecek şehirler arasında Moskova, Krasnodar, Donetsk, Lviv, Kharkiv, Belgrad, Priştine, Üsküp ve Tiran bulunuyor.

PEGASUS’TAN VİZESİZ SEYAHAT KEYFİ İÇİN ÖNERİLER

Tatil tercihini Rusya’dan yana kullanmak isteyen Pegasus misafirleri, Moskova’da Kızıl Meydan’ı, Kremlin Sarayı’nı ve 120 yıllık tarihi AVM Gum’u ziyaret edebilir veya Krasnodar’da Nisan ayında gerçekleşecek olan Salsa Festivali’ni yerinde izleyebilirler.

Tercihini Ukrayna’dan yana kullanan Pegasus alo bilet hattı misafirleri ise, Donetsk’te DO#DJ Uluslararası Caz Festivali ile müziğe doyup, Botanik Bahçeler’le yeşilin tadını çıkarabilir veya Lviv’e Nisan ayında Paskalya Festivali zamanında uçup, Lviv Çikolata Fabrikası’nı gezebilirler. Kharkiv’de ise, Mart ayında Kharkiv Za Caz Festivali’ne veya Mayıs ayında Uluslararası Kısa Film Festivali’ne şahit olabilirler.

Balkanlara uçan Pegasus misafirleri ise Belgrad’da Viktor Anıtı’nı, Belgrad Kalesi’ni ve Kraliyet Sarayı’nı ziyaret ederek tarihin bir parçası olabilir; Üsküp’te Tvridna Kalesi’ni, Aerodom Bit Pazarı’nı gezebilir, Carsija ile hem Balkan hem de Anadolu kültürünü bir arada yaşayabilirler.

Tercihini Priştine’den yana kullananlar ise Newborn Heykeli’ni, Germia Park’ını ve Priştine Etnoprafya Müzesi’ni görebilir. Tiran’a uçmak isteyen Pegasus misafirleri ise Arkeoloji Müzesi’ndeki 7200 Ciltlik kütüphaneyi ve İskender Paşa Meydanı’nı ziyaret edebilirler.

Türk Hava Yolları misafirleri biletlerini erken alarak; Priştine, Üsküp, Belgrad, Saraybosna ve Batum’a 29,99 Euro’dan; Tiran’a 30,99 Euro’dan; Donetsk’e 49,99 Euro’dan; Tiflis ve Kharkiv’e 59,99 Euro’dan; Lviv’e 64,99 Euro’dan; Krasnodar’a 69,99 Euro’dan; Moskova’ya ise 70,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabiliyor.

Pegasus havayolları uçak bileti misafirleri; Pegasus’un geniş uçuş ağında yer alan uçuş noktalarına en uygun fiyatlarla uçmak için detaylı bilgiye www.flypgs.com internet adresinden ulaşabilirler.

Pegasus Uçak Bileti, Yurtdışı Uçak Bileti kategorisinde bulunan Pegasus Yurtdışı Uçak Bileti Alma Telefon sitemize 16 Ocak 2014 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

[…] (AKK), Ocak 2013 döneminde 8,4 milyar iken, 2014 yılının aynı döneminde yüzde 23,3 artarak pegasus yurtdışı bilet alma telefon 10,4 milyara ulaştı. AKK artışı iç hat uçuşlarda yüzde 36,3, dış hat uçuşlarda yüzde […]