Adres : Türkiye
Telefon : (0216) 456 97 11
E-Posta : -
Websitesi : http://www.pegasusturkiye.com
Üyelik Tarihi : 01 Ocak 2014

Pegasus Bilet Alma Telefon - (0216) 456 0 383

bişkek ucuz uçak biletiDiyarbakır’da sis nedeniyle 2 uçak seferi iptal edildi.

Diyarbakır’da dün öğleden sonra başlayan ve hala etkisini sürdüren sis hava ulaşımın olumsuz etkiliyor. Görüş mesafesinin 200 metrenin altına inmesi dolayısıyla sabah Türk Hava Yolları ve AnadoluJet firmalarının sabah karşılıklı olarak yapılması gereken Diyarbakır-İstanbul ve Diyarbakır-Ankara uçuşları iptal oldu.

Sis nedeniyle dün Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus Hava Yolları ve Onur Hava Yolları‘nın karşılıklı olarak Diyarbakır’dan İstanbul, Ankara ve İzmir’e yapılması gereken 11 uçak seferi iptal edilmişti.

Öğlen saatlerinde sisin dağılacağını, akşama doğru ise sisin tekrar etkili olmasını beklediklerini bildiren yetkililer, akşam yapılması planlanan uçak seferlerinin iptal olabileceğini kaydettiler.

Yurtdışı Uçak Bileti kategorisinde bulunan Pegasus Bilet Alma Telefon sitemize 01 Ocak 2014 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

[…] Ukrayna’dan yana kullanan Pegasus alo bilet hattı misafirleri ise, Donetsk’te DO#DJ Uluslararası Caz Festivali ile müziğe doyup, Botanik […]

[…] Pegasus Bilet Alma Telefon […]