Adres : İzmir
Telefon : (0216) 456 97 11
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 13 Aralık 2013

İzmir Türk Hava Yolları Uçak Bileti Hattı - (0216) 456 0 383

pegasus-telefon-numarasiSabiha Gökçen Pegasus Uçak Bileti Satış Noktaları telefonu. Sabiha Gökçen Pegasus Uçak Bileti Satış Ofisi telefonu.

Sabiha Gökçen Pegasus Uçak Bileti Satış Bürosu. Sabiha Gökçen Pegasus Uçak Bileti Satış İletişim.

Sabiha Gökçen Pegasus Uçak Bileti Satış Rezervasyon. Sabiha Gökçen Pegasus Uçak Bilet Rezervasyonu. Sabiha Gökçen Pegasus Uçak Bileti Satış Bayiliği.

İzmir adnan menderes gibi bir havalimanı bulunmaktadır. İzmir’de sadece tek bir tane havalimanı bulunmasına rağmen hemen hemen bütün dünya’ya bu havalimanından uçuşlar yapılmaktadır.

Genelde en sık sefer yapan firma pegasus havayolları olması ile birlikte atlasjet onur air ve türk hava yolları da bu uçak bileti satış konusunda oldukça iddialıdır.

Pegasus havayolları’nın büyüklüğü türk hava yolları’nın büyüklüğü kadar olmasa da türkiye’de ucuz uçak bileti denince akla gelen en bilindik isim pegasus havayolları olmaktadır.

Bu havayolları ucuz uçak bileti satışını misyon haline getirmiş, yolcularına olabildiğince ucuz uçak bileti satışı yapmak için elinden geldiğince çok çalışmaktadır.

Türk Hava Yolları, Yurtiçi Uçak Bileti kategorisinde bulunan İzmir Türk Hava Yolları Uçak Bileti Hattı sitemize 13 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

[…] güneye doğru olan bu azalma en soğuk ayla en sıcak ay izmir türk hava yolları alo bilet hattı ortalamalarında da görülür (ocak ortalaması Dikili’de 7°,9, İzmir’de 8°,5, […]