Adres : Türkiye
Telefon : (0216) 456 9 711
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 10 Kasım 2013

Ucuz Uçak Bileti Hattı - (0216) 456 0 383

ucuz uçak bileti hattıSon dört senedir aynı ikram konseptiyle Türk Hava Yolları’na (yurt dışı uçak bileti) hizmet vererek birçok ödülün kazanılmasına da katkı sağlayan Turkish Do&Co yetkilileri, 1.5 yıl boyunca, kimin ne yaptığını keşfetmek için 60 havayoluyla bin 500 saat uçarak, aynı zamanda yerde Türk Hava Yollarının lounge’larını (özel yolcu salonları) inceleyerek, restoranları da dolaşarak bir sürü yeni fikirle, yeni bir tasarım geliştirdi.

En önemli şeyin her uçuşta beklenen bir standart kaliteyi garanti etmek olduğunun altını çizen Turkish Do&Co Genel Müdürü Attila Doğudan, İstanbul’da günde 150 bin yemek yaptıklarını, bunu da en iyi hammaddeyle, en iyi reçetelerle, en iyi takımla becerebildiklerini söyledi. THY’nin yeni ikramkonsepti sebebiyle Ucuz Uçak Bileti ciddi yordum.

Buyurun bakalım neler konuştuk…
Amerika uçak bileti“Yolcu kesinlikle yemek için uçmuyor. bu durumu herkes biliyor. Ancak iyi bir servis vermek, Türk misafirperverliği için çok önemli. Bizim yolcularımızın yüzde 50’sinden fazlası yabancı ve yurt içi uçak bileti aktarmalı uçtuğu için, bu kişilere sürpriz yapmamız lazım. Buradaki vizyonumuz, beklentinin üstünde bir eğlence yaratmak ve Türkiye’nin üç boyutlu damak büyükelçisi olmak.

İkramda deneyimin bir bütün olarak algılanması gerekir. Yalnızca yemeğin iyi olması, tabak-bardak-çanağın kalitesi veya kabinin konforu yeterli değil, hepsinin birlikte bir opera gibi ahenk içinde olması gerekir.

Kabinde çalışan arkadaşlarımızla, uçan aşçılarımızla ve tasarımcılarla bu bütünlüğü sağlıyoruz. Bunu elde ettiğimiz için THY’nin genel stratejisinde de misafirperverlik çok büyük puan alan bir bakış açısı kazandı.

Turkish Do&Co 60’tan fazla havayoluna hizmet veriyor.

Ancak atlasjet uçak bileti yönetimi kadar hiçbir havayolunda müşteriye verilen önem ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmuyor. Bu yaklaşımın türk hava yollar‘ndan beklentileri de yükseltiyor.

İstanbul hem CIP lounge açısından dünyada bir numara, hemde uçakta verilen servis olarak. Bu da bizim performansımızın yükselmesi demek. Biz de buna motive olduk. Bu odakla bütün her şeyi değiştirdik.”

Yurtdışı Uçak Bileti, Yurtiçi Uçak Bileti kategorisinde bulunan Ucuz Uçak Bileti Hattı sitemize 10 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.