Adres : Türkiye
Telefon : (0216) 456 9 711
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 07 Kasım 2013

Sun Express İletişim İstanbul - (0216) 456 0 383

Sun Express Telefon NumarasıHaftasonu Miray Otel’de düzenlenen toplantıya, Hürriyetçi Türk-Alman Dostluk Cemiyeti (HÜR-TÜRK) Alanya Şube Başkanı Fahri Yiğit, HÜR-TÜRK Yönetim Kurulu Üyesi Hülya Eryılmaz, SunEkspress Havayolu Şirketi Akdeniz Satış Müdürü Murat Hatipoğlu ve Grup Satış Uzmanı Derya Ergut ile çok sayıda Alanya’da yerleşik olarak yaşayan Alman vatandaş katıldı.

Toplantıda, SunEkspress Havayolu Şirketi’nin Alanya-Gazipaşa Havaalanı‘na iniş ve uçuş tarifeleri hakkında bilgi verilirken, toplantının soru cevap kısmında da Almanların talepleri hakkında bir takım görüşmeler gerçekleşti.

SunEkspress’in kuruluşu ve yapmış olduğu çalışmalar hakkında ilk olarak konuşmasına başlayan Ergut, “SunEkspress Türk Hava Yolları Uçak Bileti‘nın kardeş havayolu şirketidir. 1989 yılında kurulmuş ve ilk uçuşunun 1990 yılında Nüvenburg-Antalya arasında gerçekleştirmiştir.

Yapılan çalışamalarımız doğrultusunda müşteri sayımızda son yıllarda yüzde 14.9 oranında bir artış sağladık” diye konuştu. Alanya-Gazipaşa Havaalanı’na olan uçuş tarifeleri hakkında da konuşan Ergut, “Alanya’dan şuanda Yurtdışı Uçak Bileti Almanya’nın 2 ayrı noktasına direk uçuşlarımız var. Bunlar ise, Düsseldorf 11:50 kalkış, 15:00 varış. Frankfurt 19:30 kalkış 22:40 varış. Leipzig 10:30 kalkış 13:10 varış. Almanya’dan Alanya’ya olan seferlerimiz ise, Duseldorf 05:50 kalkış, 10:45 Alanya’ya varış.

Frankfurt 04:45 kalkış, 09:25 varış. Leipzig 14:00 kalkış 18:35’de de Alanya’ya varışlar gerçekleşecek” şeklinde açıklamalarda bulundu. Ergut, Yaz aylarının gelmesi ile, Somner, Köln, München, Shuttgut şehirlerine de seferlerinin 1 Nisan 2014 tarihi ile başlayacağını sözlerine ekledi.

“SALI GÜNÜ İLK KEZ UÇACAK”

Ergut’un açıklamaları ardından toplantıya katılan Almanlar, Türk Hava Yolları İletişim uçuşlar hakkında soru ve taleplerini dile getirdiler.

Öncelikle, yük taşıma miktarının 20 kg’dan 30 kg’a çıkartılması yönündeki talebe yanıt veren Atlasjet Uçak Bileti  Hatipoğlu, “Biz bu konu ile ilgili olarak geçtiğimiz günlerde bir dilekçe verdik.

Alanya-Gazipaşa Havayolu’nun bu konuda bir ayrıcalığı olması gerekir diye düşünüyoruz. Ancak sizler bir dernek, bir sivil toplum örgütü olduğunuz için sizlerinde dilekçe vermesi daha uygun olacaktır” diye konuştu.

Yerleşik yabancılar yolcu transferi, tek sefer Yurtiçi Ucuz Uçak Bileti uçuşlar, servis, gibi konular hakkında sorular sordu. Salı günü ilk uçuşun gerçekleşeceğine dikkat çeken Hatipoğlu, Almanya’ya gidecek olanları bu uçuşa davet etti.

Uçak Bileti, Yurtiçi Uçak Bileti kategorisinde bulunan Sun Express İletişim İstanbul sitemize 07 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
admin
25 Şubat 2014 - 15:49

İstanbul Çin Uygun Kore Havayolları Uçak Bileti 570€ . İstanbul Jinan Uçak Biletleri fiyatları Gidiş Dönüş 570€ . Pegasus Havayolları Atatürk Havalimanı Telefonları . THY Van Ferit Melen Havalimanı Bilet Satış Ofisleri . Öger Türk Hava Yolları İstanbul İrtibat Numarası