Adres : Türkiye
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 04 Kasım 2013

İstanbul Profesyonel Vize Danışmanlığı - (0216) 456 0 383

Profesyonel Vize Hizmetleriİstanbul hizmetleri, profesyonel vize hizmeti amacıyla kurulmuştur.

Vize alınması genelde sıkıntılı ve zor bir süreç olarak bilinir. Bizler tüm detayları çözmekte dokümantasyonu hazırlamakta ve müşterilerimizi yormadan pasaportlarını bulundukları yerden alıp vizeleri alınmış halde kendilerine teslim etmekteyiz.Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve dokümantasyonu vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak hazırlayarak oluşabilecek olumsuz neticelerin önüne geçmekteyiz.

Tüm ülkeleri,kanada,İngiltere ve Amerika birleşik devletleri vizelerinin alınmasında hizmet veriyoruz.

İstanbul ofisimizle tüm Türkiye`den gelen vize alım taleplerini yanıtlayabiliyoruz.

Başarılarla Dolu 15 Yıllık geçmişe imza atan İstanbul  ekibimiz, başladığımız günden itibaren aktif hizmet veren, bilgi ve tecrübesini çözümlerle size sunan personelimizle İstanbul Profesyonel Vize Danışmanlığı çatısı altında toplanarak sizlere hizmet vermeye hazırız.

2009 Yılında İstanbul Profesyonel Vize Danışmanlığı Vize Hizmeti ve Danışmanlığı veren şirketimde; Siz Değerli İş Dünyası ve Turizm Dünyasının Turistik-Ticari vize işlemlerini Uzman Personelim ile sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız.

Personelimiz, sayısı her geçen gün artan dinamik, çalışkan, başarılı ve yaratıcı ekibimiz sayesinde amatör bir ruhla profesyonelce çalışarak başarılı organizasyonlara imza atmaktan gurur duyar.

Bu gururumuzu sizinle de paylaşmak dileğiyle…

İstanbul Ekibinin Farkı

Müşteri portföyünü profesyonel yaklaşımı benimsemiş, farklı sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşların ihtiyaçlarına cevap veren ekibimiz sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacaktır. Size özel kurumsal müşteri temsilcimiz ile işleriniz daha hızlı ve gizlilik ilkesinde vize işlemleriniz yapılacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Ücretsiz Alo Vize Danışmanlık Hattı : (0216) 456 9 711

Haberler kategorisinde bulunan İstanbul Profesyonel Vize Danışmanlığı sitemize 04 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş