Adres : Türkiye
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 13 Kasım 2013

İstanbul Ataşehir Profesyonel Vize Hizmetleri - (0216) 456 0 383

Yurt dışı vize hizmetleri

Başarılarla Dolu 15 Yıllık geçmişe imza atan VİZE ekibimiz, başladığımız günden itibaren aktif hizmet veren, bilgi ve tecrübesini çözümlerle size sunan personelimizle SEYMEN TRAVEL çatısı altında toplanarak sizlere hizmet vermeye hazırız.

2009 Yılında SEYMEN TRAVEL Vize Hizmeti ve Danışmanlığı veren şirketimde; Siz Değerli İş Dünyası ve Turizm Dünyasının Turistik-Ticari vize işlemlerini Uzman Personelim ile sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız.

Personelimiz, sayısı her geçen gün artan dinamik, çalışkan, başarılı ve yaratıcı ekibimiz sayesinde amatör bir ruhla profesyonelce çalışarak başarılı organizasyonlara imza atmaktan gurur duyar.

Bu gururumuzu sizinle de paylaşmak dileğiyle…

ATAŞEHİR VİZE EKİBİNİN FARKI

Müşteri portföyünü profesyonel yaklaşımı benimsemiş, farklı sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşların ihtiyaçlarına cevap veren ekibimiz sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacaktır.

Size özel kurumsal müşteri temsilcimiz ile işleriniz daha hızlı ve gizlilik ilkesinde vize işlemleriniz yapılacaktır.

SEYMEN TRAVEL; gelişime açık tecrübeli kadrosu ile modern, yenilikçi ve kaliteli hizmet sunarak mutlak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen sektörün öncü firmalarından biridir.

Vize başvuru işlemleri, her ülkenin Büyükelçiliği ya da Başkonsolosluğu tarafından yürütülmekte olup, kendi kanun ve yönetmeliklerinden kaynaklanan kurallar uygulanmaktadır. Bazı konsolosluklar vize başvuru dosyasını idata ve vfs global üzerinden işleme almaktadır.

SEYMEN TRAVEL vize başvurularınızda gereken itinayı göstererek, sizi yoran ve zaman kaybetmenize neden olan birçok formaliteden kurtararak, işlemlerinizi en kısa sürede olumlu sonuçlandırmayı kendisine amaç edinmiştir. VİZEOFİS Ticari vize, Turistik vize, Fuar vizesi ve Bileti, Aile ve arkadaş ziyareti vizesi, Aile birleşimi vizesi, Eğitim vizesi ve Transit vize işlemlerinde profesyonel olarak hizmet vermektedir.

SEYMEN TRAVEL ‘in Konsolosluklarda yaptırım gücü veya edimlerini taahhüt etme durumu söz konusu değildir. Vizenin verilip verilmemesi ve vize süresinin ne kadar olacağı sadece konsolosluk yetkisindedir.

SEYMEN TRAVEL, vize başvurusu için gerekli olan, Seyahat Sağlık Sigortası (30.000 € teminatlı), otel rezervasyonu, uçak rezervasyonu, ve en uygun fiyatla yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti temininde de hizmetinizde olup, ayrıca ihracat yapan müşterilerimize Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılması gerekli olan Fatura Menşe Tasdik işlemleri ile Ekonomi Bakanlığı’ndaki evrak işlemlerini de takip etmektedir.

Uçak Bileti, Yurtdışı Uçak Bileti kategorisinde bulunan İstanbul Ataşehir Profesyonel Vize Hizmetleri sitemize 13 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.