Adres : Türkiye
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 14 Kasım 2013

İngiltere Vize Hizmeti İstanbul - (0216) 456 0 383

Yurt dışı vize hizmetleri

Türkiye için hazırlanan projeler kapsamında İngiltere vizesi alan ve almayı planlayan vatandaşlar ile yabancı ülkeler arasındaki köprünün kuvvetlendirilmesi hedeflenirken, yapılan işlemlerin aldığı zamanı en aza düşürmek üzerine çalışmalar yapılmaktadır.

Bu çalışmaların büyük elçilikte, konsoloslukta ve vize başvuru merkezlerinde işlemi hızlı sonuçlandırma uygulamaları ile gerçekleştirilmesi beklenmektedir.

Bu sorulardan ilki konsolosluk ve büyükelçilik arasındaki farkın ne olduğu ile ilgili. Çok defa karıştırılan bu terimler anlamca başka şeyler ifade etse de günümüzde hala karıştırılmaktadır.

 

Ataşehir Seymen Travel olarak bizler vize hizmetinde, 12 yıllık tecrübe ve turizm sektöründeki hizmetimizin vermiş olduğu özgüven ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşamatayız..

Büyükelçilik; ülkemizin diğer ülkelerdeki resmi diplomatik temsilcisi olarak tanımlanırken, konsolosluk ise ülkemizi diğer ülkelerde temsil etmek üzere, bulunduğu yerin ticaret merkezlerine kurulan binalardır.

Bu binaların amacı pasaport güncelleme, nüfustaki artış ve azalışlarda ilgilenmek, eğitim üzerine yardımlar sağlamak, vize işlemleri olarak sıralanabilir.
İngiltere büyükelçiliği Ankara’da bulunurken, başkonsolosluğu ise İstanbul’da bulunmaktadır. Bunların yanı sıra şehirlere dağıtılmış birimleri ile Türkiye’nin diğer merkezi alanlarında da hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Bu merkezi kentler Marmaris, Antalya, Bodrum ve İzmir olarak sıralanabilmektedir. İngiltere vizesi alırken her daim bilgi alınabilecek konsoloslukların yanı sıra büyükelçiliklerin açık adres ve iletişim numaralarını not almanız da fayda vardır.

Gerektiğinde hazırda bulunan bu bilgilerin ummadığınız bir anda size pratiklik kazandıracağını göz ardı etmemek gerekir.
İngiltere büyükelçiliğince Türkiye, gerek hızlı bir şekilde büyüyen ekonomisi ile gerekse NATO üyeleri arasında oluşu ile önemli bir ülke.

Türkiye vatandaşlarının İngiltere vizesi sahibi olmaları için bölgesel vize merkezleri oluşturarak, hizmet sunmayı sürdürmekte ve bundan mutluluk duymaktadır.

İngiltere vizesi başvurularınızı tamamlamak için siz de bu merkezlere ulaşabilirsiniz.
Birleşik krallık büyükelçisinin ismini de paylaşmadan geçmeyelim.

Kendisi David Reddaway. Aşağıda paylaşılan ulaşım ve iletişim bilgileri ise başta büyükelçilik olmak üzere, İstanbul başkonsolosluğuna ve diğer birimlere aittir.

İngiltere vizesine sahip olmayı düşünüyor ve bir yerden başlamak istiyorsanız detaylı bilgi için 0216 456 97 11 numaralı profesyonel vize hizmetleri ofisimizi arayabilir ya da bire bir görüşmeler ile ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vize Hizmetleri kategorisinde bulunan İngiltere Vize Hizmeti İstanbul sitemize 14 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
admin
25 Şubat 2014 - 15:50

Kore Havayolları İstanbuldan Japonyaya Uçakla Gidiş Bileti 570€ . KLM Havayolları Atatürk Havalimanı Bilet Satış . İstanbul Guangzhou Kore Havayolları Uçuş Biletleri 570€ . Kore Havayolları İstanbuldan Amerikaya Ucuz Bilet 590€ .