Adres : İstanbul
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 14 Kasım 2013

İngiltere Vize Danışmanlık Ofisi İstanbul - (0216) 456 0 383

Yurt dışı vize hizmetleri

Türkiye’de yaygın olarak bilinen adıyla İngiltere vizesi yani Birleşik Krallık vizesi başvurusunda 7 farklı vize başvuru türü, 36 farklı başvuru amacı ve buna bağlı 123 farklı başvuru türü bulunmaktadır.

Bu demek oluyor ki doğru vize türünün, doğru başvuru amacının ve doğru başvuru türünün seçilmesi son derece önem arz etmektedir. Ülkemizden ve Birleşik Krallık’ın vize uyguladığı diğer ülkelerden İngiltere vizesine başvuran çok sayıda kişinin hatalı başvuru nedeniyle ret aldığı su götürmez bir gerçektir.

ingiltere vizesi başvuru prosedürlerinin Schengen vizesi ve Amerika vizesine kıyasla daha sistematik olmasına karşın daha zorlayıcı ve sorgulayıcı olduğunu önemle hatırlatmakta fayda var.

Birleşik Krallık Sınır Ajansı (UKBA)‘nın sıklıkla kural ve prosedür değiştirmesi de göz önüne alındığında vize başvurularının eğitimli, yetkili, deneyimli ve güncel bilgi donanımlı vize danışmanları tarafından yönetilmesi menfaatinize olacaktır.

Ayrıca, internette dolaşan basmakalıp evrak listeleri her başvuru sahibinin spesifik durumuna uygun düşmediği için birçok başvuru eksik ve yanlış evrak sebebiyle ret ile sonuçlanmaktadır.

Biz İngiltere vizesi başvurusunda sürüm mantığıyla değil, butik/başvuru sahibi odaklı çalışan bir firma olarak başvuru sahibinin maddi, medeni, eğitim ve seyahat geçmişi ile istihdam durumunu uzmanlarımız tarafından itinayla hazırlanmış ön bilgi formumuz ile analiz ederek başvuru sahibine özel bir evrak listesi hazırlıyor, böylelikle vize alma ihtimalini maksimum seviyeye çekmiş oluyoruz.

Örnek vermek gerekirse; diyelim ki adınızı mahkeme kararı ile değiştirdiniz ve bazı evraklarda mevcut adınız, bazılarında ise önceki adınız yazıyor.

Bu durum vize memurlarının kafasını karıştırarak şüpheye düşmesine ve vize başvurunuzu reddetmesine neden olabilir.

İnternette bulduğunuz evrak listelerinde adınızın değiştiğine dair mahkeme kararı yer almaz ve siz de ilk defa bu başvuruyu gerçekleştirecek biri olarak mahkeme kararını başvuru dosyanıza eklemeyi akıl edemeyebilirsiniz. İşte tam bu noktada ekibimizin her başvuru sahibine özel hazırladığı kişiye özel evrak listesi devreye girer.

UK Ana Sayfa

Vize almak için sadece sizden istenen belgeleri toplamanızın yeterli olmadığı unutulmamalıdır.

Bu yüzden birçok kişinin vize başvuruları tüm belgeleri toplamış olmalarına rağmen ret ile sonuçlanmaktadır.

Sadece gerekli evraklar hazırlanarak yapılan başvurular ret almanıza, hatta vize sicilinizin bozulmasına ve daha sonraki vize başvurularınızda büyük zorluklar yaşamanız sebep olabilir.

Bu nedenle, vize başvurusu ret ile sonuçlanan birçok kişi gibi ret aldıktan sonra değil, en başından profesyonel vize danışmanlığı hizmeti almanızı öneriyoruz.

İngiltere Vizesi Danışmanlık Hizmetimize Neler Dahildir?

İngiltere vizesi başvurunuz ile ilgili olarak İngiltere Başkonsolosluğu’na ait vize başvuru prosedürünün sorunsuz bir şekilde uygulanması için;

  • İngiltere vizesi danışmanlarımız tarafından ön danışmanlık
  • Kişiye özel evrak listesinin hazırlanması
  • İngiltere vizesi danışmanlarımız tarafından başvuru randevunuzun alınması
  • Başvuru formunuzun İngilizce dilinde doldurulması
  • Evraklarınızın İngilizceye yeminli tercümesi
  • Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için İngilizce lisanında detaylı dilekçe yazılması
  • Başvuru sonrasında online sistem üzerinden vize takibinizin yapılması.
Vize Hizmetleri kategorisinde bulunan İngiltere Vize Danışmanlık Ofisi İstanbul sitemize 14 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.