Adres : Türkiye
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 07 Kasım 2013

British Airways İstanbul Telefon - (0216) 456 0 383

british airways istanbul telefonİstanbul ve Londra hatları arasında gerçekleştirdiği günlük uçuşlarını yaz dönemlerinde 2’den 3’e yükselten British Airways, bu uygulamayı kış aylarında da devam ettireceğini duyurdu.

British Airways Türk Hava Yolları Ticaret Müdürü Ayşim Arda, 2006 senesinden bu yana öğlen uçuşlarına olan talebin artmasıyla, buna karşılık olarak BA 679 13.55 seferinin devamının getirilmesine karar verildiğini açıkladı.

25 Ekim 2009 tarihinden itibaren kış tarifesinde de devam edecek olan uygulama ile yolcular, sabah, öğlen ve akşam saatlerinde de Londra’ya varabilecekler. Ayrıca, Londra’dan aktarmalı uçan British Airways yolcuları Heathrow’un keyif durağı Terminal 5’i gezme şansıda bulacaklar.

Nisan ve Mayıs aylarında ulaştığı 4 milyonun üzerindeki yolcusuna yaklaşık 30 bin uçuşla hizmet veren Heathrow Terminal 5, yolcuların yüzde 75’i tarafından büyük memnuniyet ile değerlendirildi.

British Airways’in en yeni dakiklik performans kayıtları ise uçuşların yüzde 87’sinin başarıyla ve zamanında gerçekleştiğini gösterdi.

Uçak Bileti kategorisinde bulunan British Airways İstanbul Telefon sitemize 07 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.