Adres : Türkiye
Telefon : (0216) 456 97 11
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 25 Kasım 2013

Ataşehir Çarşı Uçak Bileti Satış Ofisi - (0216) 456 0 383

ataşehir online uçak bileti satış noktasıBelaruslu Bakan:  Türkiye ile ‘daha fala ticaret’istiyoruz
Ataşehir uçak bileti satış Vlademir Makey, Türkiye’yi bölgedeki en önemli partner olarak değerlendirdiklerini söyleyerek, ”500 milyon dolar olan ticaret hacmini en kısa zamanda iki katına çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

BELARUS dışişleri Bakanı Vlademir Makey ile birlikte iş adamlarından oluşn Belarus heyeti istanbul Ticaret Odası’nı ziyaret etti.
Bakan Makey’in heytinde Belarus Sanayi ve ataşehir türk hava yolları Ticaret Odası Başkanı Mikhail Myatlikov,Belarus Ankara Büyük Elçisi Valeri Kolesnik ve büyük elçilik yetkilileri , Belarus İsilgi veertanbul Başkonsolosu Igor Bery ile aynı zamanda Belarus ve Türk iş adamları Derneği(Betid) Onursal Başkanı olan MÜSİAD genel başkan yardımcısı Ali Rıza Arslan yer aldı.

Konuk heyeti karşılayan İTO yönetim kurulu başkan yardımcısı Dursun Topçu , Oda’nın çalışmaları hakkında bilgi vererek, İTO’nun ulusal ve uluslararası ticari faaliyetlerde her zaman öncü konumda olduğunu belirtti.
Topçu, Türkiye’nin Belarus’ta etkin yatırımcıların bulunduğunu, özellikle son dönemde hastane ve büyük otellerin inşaatlarının Türk firmalarının gerçekleştirildiğini söyledi.

yurtdışı ucuz uçak bileti ataşehir

Belarus Dışişleri Bakanı Vlademir Makeyde,Türkiye’yi ataşehir atlasjet bölgedeki en önemli partner olarak değerlendirdiklerini belirterek, ”Türkiye ile 500 milyon dolar olan ticaret hacmini en kısa zamanda iki katına çıkarmayı hedefliyoruz” dedi. Bu çalışmalarda esas görevin bürokratlar dışında iş adamlarına ataşehir ucuz uçak bileti ait olduğunu ifade eden Bakan Makey, Belarus Sanayi ve ticaret odası (BTSO) ile İstanbul ticaret odası(İTO) arasına kurulacak ilişkilerin özel bir öneme sahip olduğunu vurguladı

Makey,”iki oda arasındaki ilişkilerin gelişmesine Belarus Devleti olarak tam destek vereceğiz. Yatırımlarda çeşitli sorunlar ile karşılaşıldığının farkındayız ve bu sorunların aşılması için ataşehir online uçak bileti satış noktası gerekli çalışmaları sürdürüyoruz.
Belarus’a Türk yatırımcıları bekliyoruz. Geçmişte yaşanan sorunlara rağmen her iki tarafında dürüst davranmaktan vazgeçmemesi gerekiyor”dedi.

Türk Hava Yolları, Uçak Bileti kategorisinde bulunan Ataşehir Çarşı Uçak Bileti Satış Ofisi sitemize 25 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
ata?ehir uçak bileti sorgulama
03 Mart 2014 - 20:29

Kore Havayolları İstanbuldan Guangzhouya Gidiş Bilet Fiyatları 570€ . Bremen Antalya Direkt Uçuş Fiyatı 115.99€ . Antalya Dortmund Öger Türk Uçak Seferleri Bileti 135.99€ . Kore Havayolları İstanbuldan Tunxiye Kampanya Uçak Bileti 590€ . Türkiye Endonezya En Ucuz Kore Havayolları Uçak Bileti 590€ . Onur Air Hava Yolları Uçuş Bilgileri . İstanbul Pekin Uçuşları 570€ .