Adres : Türkiye
Telefon : (0216) 456 0 383
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 01 Kasım 2013

Anadolu Jet Diyarbakır Telefon Numarası - (0216) 456 0 383

Halkın havayolu Anadolujet, uzakları yakınlaştırmaya devam ediyor. AnadoluJet, şimdi de Güneydoğu Anadolu’nun madencilik, tarım ve hayvancılık ile öne çıkan 300 bin nüfuslu şehri Şırnak’ı, önce Türkiye’ye sonrasında Türk Hava Yolları Alo Bilet Hattı  ise dünyaya bağlıyor.

Tarih boyunca yüzlerce medeniyete ev sahipliği yapan Şırnak’ı; ekonomik ve sosyal açıdan 2023 Türkiye’sine taşımak ve şehrin gelişimini hızlandırmak arzusuyla uçuş ağına ekleyen AnadoluJet, bundan sonra Ankara – Şırnak arasında Salı, Perşembe, Pazar olmak üzere haftada üç gün karşılıklı sefer düzenleyecek.

Ankara Esenboğa Havalimanı ile Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı arasında yapılacak seferlerin ilki ise 10 Ekim tarihinde AnadoluJet yetkililerinin ve basın mensuplarının katılımı ile gerçekleştirildi. Uçuşun ardından Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı’nda gerçekleştirilen törene Şırnak Valisi Hasan İpek, AK Parti Şırnak Milletvekili Mehmet Emin Dindar,

BDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB TSO Konsey Başkan Yardımcısı Osman Geliş, Cizre TSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çağlı ve AnadoluJet Başkanı İbrahim Doğan da katıldı.

Şırnak’ın ticari, kültürel gelişimi ve kalkınması için büyük önem taşıyan Ankara – Şırnak seferleri, Ankara’dan saat 11:00 ve Şırnak’tan 13:10 hareketle gerçekleştirilecek.

Uçak Bileti, Yurtiçi Uçak Bileti kategorisinde bulunan Anadolu Jet Diyarbakır Telefon Numarası sitemize 01 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
Eklenmemiş
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.